Sklepy internetowe

Wybierz rozwiązanie, które wspiera rozwój Twojego biznesu

Systemy e-Commerce, które sprzedają!Projektowanie i tworzenie
sklepów internetowych

Otwórz sklep internetowy i podnieś pozycję Twojej firmy na rynku

Tworzone przeze mnie sklepy internetowe opieram na sprawdzonych rozwiązaniach e-commerce. Duży nacisk kładę na przyjazną nawigację oraz prosty proces zakupowy.

Dobry produkt to jedno, ale aby iść z duchem czasu każda branża, a szczególnie handel staje przed wyzwaniem rozszerzenia bądź przeniesienia swojej działalności do Internetu. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z dowolnego miejsca. Wygoda, bogaty asortyment oraz oszczędność czasu bez wychodzenia z domu, sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet, dlatego sklepy online często zastępują tradycyjną działalność.

E-Commerce rozwija się dynamicznie

Coraz więcej osób wybiera elektroniczne kanały sprzedaży. Natomiast duży procent klientów z grupy korzystającej z tradycyjnych sklepów i tak przegląda produkty w Internecie zanim dokona ich zakupu.

Budowanie renomy marki na rynku globalnymJakie korzyści płyną z posiadania własnego sklepu internetowego?

Dostępność 24/7/365

Dostępność 24/7/365

Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku, Twój sklep jest czynny o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu, Klient może dokonać zakupu nawet w niedzielę (póki co 😉).
Niższe koszty

Niższe koszty

Nie musisz się martwić o koszty utrzymania lokalu czy zatrudnienie dodatkowego personelu - sklep internetowy może obsługiwać dowolną ilość klientów w tym samym czasie.
Brak ograniczeń

Brak ograniczeń

Twoja firma może stać się rozpoznawalna dla konsumentów z całego świata. Wykorzystaj szeroki zasięg Internetu i wyróżnij się na tle konkurencji, aby dotrzeć do potencjalnych klientów oraz zwiększyć zyski.
Kontakt z klientem

Kontakt z klientem

Newsletter, promocje, rabaty, oferty indywidualne czy spersonalizowane produkty to zaledwie kilka narzędzi umożliwiających pozyskiwanie stałych klientów.
Elastyczny marketing

Elastyczny marketing

Sklep online pozwala na szybkie dostosowanie się do rynkowych warunków. Z łatwością uzyskasz informacje na temat nowych trendów, konkurencji oraz preferencji klientów.
Swoboda rozwoju

Swoboda rozwoju

Nie zawężasz sprzedaży do jednego miejsca. Z łatwością dotrzesz do szerszego grona konsumentów, zbudujesz renomę firmy oraz pozyskasz nowych potencjalnych klientów na całym świecie.

Masz już stronę lub sklep internetowy, ale nie do końca jesteś zadowolony?Chętnie przeanalizuję je dla Ciebie!

Napisz do mnie