Strony i aplikacje internetowe

Wybierz rozwiązanie, które wspiera rozwój Twojego biznesu

Twoja strona www, to Twoja wizytówka w sieciProjektowanie i tworzenie
stron i aplikacji internetowych

Strony i aplikacje internetowe dla małych i dużych firm

Projektując strony i aplikacje internetowe podchodzę indywidualnie do każdego projektu. Zrozumienie specyfiki branży Klienta, jej celów oraz wymagań pozwala mi stworzyć projekt jak najbardziej odpowiadający celom biznesowym Twojej marki.

Dla wielu firm strona internetowa jest jedynie wizytówką, dla innych - jest to skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwala pomnażać zyski. Jednak, aby tak się stało, strona powinna być nowoczesna, dostosowana do wymagań użytkowników, przejrzysta oraz przyjazna dla wyszukiwarki.

Nowoczesne i praktyczne rozwiązania

Dla każdego projektu dobieram technologię tak, aby była ona jak najbardziej optymalna dla wytycznych założonych w projekcie. Może to być Angular, React (Next.js), Nest.js, a także WordPress/WooCommerce lub OctoberCMS. Każda z tych technologii pozwala mi na tworzenie dopasowanych do stron i aplikacji internetowych rozwiązań, które są zarówno proste w obsłudze, jak i oferują rozbudowane panele do zarządzania zawartością.

Odpowiednio stworzona i atrakcyjna strona internetowa przekłada się na większą świadomość Twojej marki.Co otrzymujesz?

Nowoczesny, intuicyjny design

Nowoczesny, responsywny i unikalny design

Nie korzystam z gotowych szablonów, co daje Ci gwarancję otrzymania całkowicie indywidualnego i oryginalnego projektu, który znacznie będzie się różnił od stron Twojej konkurencji.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Do każdej strony internetowej wprowadzam dodatkowe zabezpieczenia, a w przypadku korzystania z mojego hostingu otrzymujesz darmowy certyfikat SSL oraz włączony protokół HTTP/2.
Intuicyjny system CMS

Intuicyjny system CMS

Panel do zarządzania zawartością strony internetowej - "uszyty" na miarę Twoich potrzeb.
Domena i hosting

Domena i hosting

Jeżeli nie masz swojego hostingu lub chciałbyś go zmienić, nie ma problemu aby Twoja strona internetowa znalazła miejsce u mnie.
Terminowość

Terminowość

Terminowość jest jedną z miar jakości mojej pracy. Wiem jak ważne jest dotrzymywanie terminów realizacji projektu czy wprowadzania poprawek.
Opieka i wsparcie

Opieka i wsparcie

Nie zapadam się pod ziemię po zakończonym projekcie 😉 zawsze możesz liczyć na pomoc i wsparcie przy swojej stronie internetowej.

Masz już stronę internetową?Chętnie przeanalizuję ją dla Ciebie!

Napisz do mnie