Web Support

Myślałeś o analizie swojej strony internetowej?

Aktualizacje oraz administracja stron internetowych

Wśród właścicieli stron internetowych, często istnieje potrzeba wprowadzenia zmian w serwisie, dlatego w ramach usługi, jaką jest opieka nad stronami internetowymi, oferuję bieżącą modernizację strony oraz jej ciągłą aktualizację. Opieka nad stroną obejmuje m.in. takie czynności, jak: aktualizacja systemu CMS, dodawanie lub poprawianie zamieszczonych na stronie treści, wykonywanie kopii zapasowych, a także profesjonalne doradztwo.

Stała opieka jest najlepszym sposobem na utrzymanie zawsze aktualnego serwisu www.Co obejmuje usługa opieki nad stroną internetową?

Administracja stron WWW

Administracja stron WWW

Niezawodność strony internetowej to podstawa realizacji celów biznesowych, dlatego rzetelne jej administrowanie jest niezbędne. Główny cel to zapewnienie, że strona WWW funkcjonuje bezpiecznie m.in. poprzez regularne aktualizowanie jej oprogramowania oraz systematyczne wykonywanie kopii zapasowych - bez względu na to czy jest to prosta strona (wizytówka) czy rozbudowany portal.
Aktualizacja treści

Aktualizacja treści

Jedną z kluczowych kwestii wiarygodności strony internetowej jest aktualizacja jej treści oraz grafik. Internauci wiedzą w ten sposób, że oferta na niej zawarta jest aktualna, dzięki czemu chętniej z niej skorzystają.
Rozbudowa i modernizacja

Rozbudowa i modernizacja

Biznes nigdy nie stoi w miejscu, a postęp technologiczny stron internetowych rozciąga się nieustannie. W każdej chwili możesz potrzebować rozbudować swoją ofertę lub wejść z usługami na inne rynki - wtedy koniecznością może być dodanie nowych podstron, języków, produktów lub mechanizmów zapewniających użytkownikom większą funkcjonalność.
Hosting

Hosting

Strona internetowa, aby w ogóle mogła działać potrzebuje hostingu - musi być umieszczona na serwerze.
Oferuję również przeniesienie istniejącej już strony internetowej na inny serwer, wraz ze skrzynkami pocztowymi (częsty przypadek gdy po roku "darmowy" serwer okazuje się nagle sporym obciążeniem finansowym ;))

Czy Twoja strona internetowa spełnia oczekiwania grup, do których jest skierowana?Analiza stron internetowych

Audyt pozwoli znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:

  • Czy strona spełnia oczekiwania grup, do których jest skierowana?
  • Czy jest użyteczna i bezpieczna?
  • Czy wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach?
  • Czy jest dobrze zoptymalizowana pod pozycjonowanie?
  • Czy stosowane są na niej metody monitorowania i analizy stanu strony i jej funkcjonowania?

Audyt strony WWW zawsze jest cenną wskazówką dla jej właściciela. Warto go przeprowadzić nawet wtedy, gdy dopiero co stworzyliśmy nową stronę internetową lub nie do końca jesteśmy zadowoleni z wyników już jakiś czas istniejącej - pozwoli to obiektywnie spojrzeć na jej użyteczność i funkcjonalność, która bezpośrednio przekłada się na wyniki firmy.

Masz już stronę lub sklep internetowy, ale nie do końca jesteś zadowolony?Chętnie przeanalizuję je dla Ciebie!

Napisz do mnie